Знищувач пластикових кредитних карток AGENT CC 3000 призначений насамперед для знищення пластикових карток, але також може використовуватися для знищення паперових носіїв і CD-Disc в окремому слоті завширшки 170 мм.
Цей унікальний продукт вимагає тільки стандартного офісного живлення 230 В, на відміну від промислових подрібнювачів, які потребують особливих вимог до електроживлення, виділених зон експлуатації вашого об'єкта через шум і пил. AGENT CC 3000 може використовуватися на будь-якому робоче місце в офісі.
Картки завантажуються в три лотки по 100 штук всередині корпусу та знищуються партією. AGENT CC 3000 автоматично подає попередньо завантажені пластикові карти в тракт різання доти, поки всі карти не знищуючиться до частинок розміром відрізка 4x30 мм.
Продуктивність пристрою забезпечує руйнування приблизно 3000 штук пластикових карток на годину
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 44 кг |
| Об`єм | 18 л |
| Довжина | 340 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Intimus |
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 60/20 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | O-3 / T-4 / E-3 |
| Робоча ширина різання, мм | 170 |
| Потужність двигуна | 0.3 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Продуктивність | 3000 Card Plastic |
| Інформаційний носій | Plastic card, CD/DVD Disc, папір |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4х30 |







