
AGENT 228.3Х TS Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 3 з фрагментом 4х38 мм.
AGENT 228.3Х TS забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 270 мм, у разі одночасного порізування до 25 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база з місткістю для відходів подрібнення об'ємом 60 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Вага | 55 кг |
| Об`єм | 60 л |
| Довжина | 345 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 30/60 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-4 / F-1 / O-3 / T-4 |
| Робоча ширина різання, мм | 270 |
| Потужність двигуна | 0.7 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 2 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4x38 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | Р-4 |


