
AGENT 123Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 3 з фрагментом 4х25 мм.
AGENT 123Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 240 мм, за одночасного порізування до 20 мм, аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база з місткістю для відходів подрібнення об'ємом 38 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 667 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Вага | 19.7 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 20 шт. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 25/35 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-4 / F-1 / O-3 / T-4 |
| Робоча ширина різання, мм | 230 |
| Потужність двигуна | 0.53 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 3 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4х25 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | Р-4 |




