AGENT AF 75.4Х Cross Cut Auto Feed Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного використання, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 3 з фрагментом 4х40 мм. з функцією автоподавання аркушів. У завантажувальний лоток цієї моделі може бути поміщений до 75 аркушів паперу (80 г/м2) і знищувати без участі оператора. Ця функція істотно прискорює процес знищення документів і робить операцію комфортнішою.
AGENT AF 75.4Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 220 мм, у разі одночасного різання до 5 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Місткість для відходів подрібнення об'ємом 21 літрів.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 5 кг |
| Об`єм | 21 л |
| Довжина | 218 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Agent |
| Максимальна кількість аркушів | 5 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 2/60 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / O-3 / T-3 / E-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 220 |
| Потужність двигуна | 0.2 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 1.8 |
| Інформаційний носій | папір |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4.0x40 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | Р-4 |





