AGENT 008.4Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 4 з фрагментом 3х9 мм.
AGENT 008.4Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 225 мм, у разі одночасного різання до 8 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою датчика старту. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично зупиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Місткість для відходів подрібнення об'ємом 19 літрів.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 463 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 5 кг |
| Об`єм | 19 л |
| Довжина | 236 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 8 шт. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 5/30 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 225 |
| Потужність двигуна | 0 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 2.4 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 3х9 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |

