Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний переглядовий детектор банкнот, має велику робочу зону контролю, забезпечує контроль ультрафіолетових захисних міток, використовуваних під час виробництва банкнот:
1. візуальний перегляд банкноти в ультрафіолетівом спектре;
2. робоча зона ефективного візуального контролю 230х100х80мм
3. використовувана лампа УФ 6 Вт цоколь G5 типу F6T5BLB
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 365 нм |
| Тип детектора валют | Ультрафіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина | 235 мм |
| Харчування | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид детекції | УФ |
| Виробник | SOLIDUS |



