AGENT 104X Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності Р-5 з фрагментом 2х2 мм.
AGENT 104X забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 220 мм, за одночасного порізування до 4 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою передньою панеллю забезпечує візуальний контроль за його заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база зі знімною місткістю для відходів подрібнення об'ємом 20 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна кількість аркушів | 4 шт. |
| Рівень секретності | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість різання, м/хв | 3.5 |
| Рівень шуму, дБА | 58 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-6 / F-3 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2x2 |
| Робочий цикл | 15/30 |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 220 |
| Потужність двигуна | 0.25 кВт |
| Інформаційний носій | папір |
| Допустимість канцскоб/скріпок | немає |




