
SHREDMARK 502Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 3 з фрагментом 4х39 мм.
SHREDMARK 502Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 220 мм, у разі одночасного різання до 5 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою автопуску. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Автоматичне увімкнення/вимикання під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Місткість для відходів подрібнення об'ємом 14 літрів.
Знищувачі документів SHREDMARK виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 14 л |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | ShredMark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 5 шт. |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 2/30 |
| Рівень шуму, дБА | 72 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / O-3 / T-3 / E-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 220 |
| Потужність двигуна | 0 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 2.5 |
| Інформаційний носій | папір |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4х39 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | Р-4 |

