
SHREDMARK 1702Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 3 з фрагментом 4х44 мм.
SHREDMARK 1702Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 218 мм, у разі одночасного порізування до 16 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база з місткістю для відходів подрібнення об'ємом 30 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів SHREDMARK виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 604 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 17.3 кг |
| Об`єм | 30 л |
| Довжина | 290 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | ShredMark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 16 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 15/45 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / O-3 / T-3 / E-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 218 |
| Потужність двигуна | 0 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 4 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4х44 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-3 |

