
SHREDMARK 1235М Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності 4 з фрагментом 2х10 мм.
SHREDMARK 1235М забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 230 мм, за одночасного порізування до 14 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично зупиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база з місткістю для відходів подрібнення об'ємом 35 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів SHREDMARK виробляються на заводах у Китаї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 629 мм |
| Ширина | 396 мм |
| Вага | 16 кг |
| Об`єм | 35 л |
| Довжина | 313 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | ShredMark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Рівень секретності | 4 |
| Максимальна кількість аркушів | 14 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | 15/15 |
| Рівень шуму, дБА | 55 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 230 |
| Потужність двигуна | 0.25 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 3 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2х10 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |

