Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

- Чим вищі вимоги безпеки для подрібнення даних, тим менше мають бути частинки, на які матеріал має бути подрібнений. Завдяки традиційній технології подрібнювача це означає, що різальні вали стають дедалі делікатнішими й, отже, також більш схильні до пошкоджень і зносу. Дезінтегратори відповідають нинішнім тенденціям до вищих вимог безпеки для промислових користувачів, а також попиту на найвищу безпеку для державних установ і роботу після знищення банкнот за високої пропускної здатності.
- Засновані на перевіреній технології, дезінтегратори intimus були ідеально пристосовані для надійного й економного подрібнення паперу та пластмас у формі: паперових документів, друкованих цінностей, як-от банкноти або паспорта; магнітних носіїв, як-от пластикові картки або гнучкі диски; оптичних носіїв, як-от компакт-диски або DVD-диски.
- Рівень безпеки, що визначається діаметром перфорованого екрана; Рівні DIN від 3 до 7; оперативна заміна оператором;
- Чітко організована панель керування
- Корпус із твердої листової сталі із системою евакуації відходів із бункера
- 410 мм отвір подавання; підходить для всіх стандартних комп'ютерних форматів і формату DIN A3
- Тривалий термін експлуатації: ножі можна повторно заточувати кілька разів завдяки оперативному монтажу/демонтажу
- Зручність обслуговування завдяки зручній і доступній фрезерній камері
Ця модель знищувача виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах у Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень секретності | 3-7 |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 80 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P3 - P7 |
| Робоча ширина різання, мм | 410 |
| Потужність двигуна | 7.5 кВт |
| Тип різання | фрезерний барабан |
| Швидкість різання, м/хв | 260 |
| Інформаційний носій | Plastic card, Floppy Disc, папір, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2x2 визначається ситом |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| Вага | 771 |
| DIN66399 | Р-4 |

