
Професійні подрібнювачі INTIMUS — синтез технологій, продуктивності та дизайну. Усі подрібнювачі Intimus® побудовані з міцних високоточних високопродуктивних компонентів, призначених для тривалого терміну експлуатації. Асортимент продукції охоплює всі вимоги, що пред'являються до повсякденного використання офісу, аж до високопродуктивних подрібнювальних машин, використовуваних для знищення класичних матеріалів відповідно до всіх активних вимогами законодавства, як-от DIN 66399 або NSA 02/01. Подрібнювачі intimus® мають різні функції, які роблять їх унікальними у зручності використання й ефективності роботи.
Як опція цей подрібнювач інформаційних носіїв доступний із технологією Vario-Speed. Ця концепція приводу оптимізує робочу швидкість залежно від навантаження на подрібнення. Завдяки цьому шредер може працювати від однофазної розетки 230 В.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання. Він керується вручну за допомогою м'якої сенсорної мембранної клавіатури, коли папір вставляється в подавальний лоток.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Оптична або звукова індикація збою.
Повністю закрита пилозахисна рухома база із сумкою великої місткості для відходів подрібнення.
Знімний кошик можна повністю витягнути зі шредера на ковзній рамі для легкого видалення подрібненого матеріалу.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Опція: автоматична система змащення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1280 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Об`єм | 200 л |
| Довжина | 550 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 4 |
| Максимальна кількість аркушів | 38 шт. |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 75 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 444 |
| Потужність двигуна | 3.9 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 14.4 |
| Інформаційний носій | Plastic card, папір |
| Розмір фрагмента різання, мм | 1,9х15 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| Вага | 185 |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |






