
Intimus 175 CC Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для великих організацій, яким потрібне комплексне рішення для знищення інформаційних носіїв. Intimus 175CC побудований з урахуванням вимог споживачів і обладнаний найкращими технологіями та високоякісними компонентами. Рішення Intimus 175CC спеціально розроблене для задоволення потреб організацій, яким потрібен єдиний шредер для цілих відділів. Він досить ефективний для одночасного задоволення потреб кількох людей і, у такий спосіб, є ідеальним подрібнювачем документів для відряджених застосунків. Національні та прівні установи, корпоративний сектор можуть використовувати цей шредер у своїх поточних завданнях подрібнення документів. Шредер також забезпечує знищення таких електронних носіїв інформації, як пластик-карти, CD/DVD-Disk.
Intimus 175 CC забезпечує подрібнення документів до формату А3, маючи робочу ширину різання 310 мм, що важливо для відрядженого застосування та неабияк підвищує продуктивність апарата під час одночасного порізування до 9 аркушів паперу.
Intimus 175 CC робить подрібнення документів дивовижно інтуїтивно зрозумілим із його функціями керування. Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Для зручності використання Intimus 175CC обладнаний елементом i-Control, який пропонує простий у використанні спосіб передавання команд цьому подрібнювачу. Він має всі необхідні варіанти, представлені в інтуїтивно зрозумілому вигляді на комбінованій панелі керування.
Датчик динамічного навантаження DLS встановлений у блоці живлення Intimus 175 CC, який інформує користувачів про навантаження на подрібнювач у режимі реального часу за допомогою світлової індикації різного кольору типу "світлофор". Ця інформація має вирішальне значення для запобігання зам'яттю, оскільки перевантаження є основною причиною частого заклинювання в подрібнювачах документів.
Щоб користувачі інформувалися про стан шредера Intimus 175 CC, на передній панелі входять індикатори підсвічування стану очікування, повний кошик, відчинення дверей і зам'яття паперу.
ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ ЗА ЗА ЗАСТОСУВАННЯ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ
Якщо вам потрібно знищити CD/DD і папір на найвищому рівні безпеки. Intimus представляє 175 Hybrid подрібнювачів із високим ступенем захисту. intimus 175 Hybrid — наш перший шредер, який поєднує обидві функції в одній машині.
Intimus 175 Hybrid відповідає вимогам міжнародних дозволень безпеки, як-от US NSA або німецький BSI. Ця машина відповідає вимогам найвищого рівня безпеки стандарту DIN 66399.
ІННОВАЦІЙНА ТЕХНІКА РЕЗКИ
В Intimus 175 Hybrid використовується новітня інноваційна технологія різання. Тверді різальні вали виготовлені зі спеціального матеріалу, який розділений на два сегменти. Обидві частини використовують іншу геометричну конструкцію, оптимізовану для вимог до знищення оптичних носіїв і паперу.
ФОКУС НА ДРОВОСТІ К ПОЛЬЗОВАТЕЛЮ
Робота intimus 175 Hybrid ґрунтується на перевіреному i-контролі. Це контролює функції подрібнювачів і надає візуальну інформацію для ясності користувача. Машина також обладнана рішенням для автоматичного запуску та зупинки.
Для оптимальної роботи, особливо для знищення CD/ DVD, наша машина обладнана новою автоматичною системою змащення. Це забезпечує термін експлуатації без проблем. Автомастило різального блока забезпечує регулярно оптимізує витрати оливи. Якщо пляшка наближається до спустошення, машина автоматично повідомить користувачеві про її поповнення.
НЕ ВРЕДИТЬ КРАЩИЙ
Під час розроблення intimus 175 Hybrid особливу увагу було приділено екологічному дизайну. Цей двофункційний шредер з i-Control також обладнаний системою керування енергією Ecologic як стандартною функцією. Екологічна електроніка, чутлива до часу, переводить подрібнювач у сплячий режим після того, як він деякий час простає. Поділ відходів також випливає з стійкого підходу до захисту довкілля. Поділ відходів оптичних середовищ забезпечує найкращі умови для рециркуляції.
Професійні подрібнювачі INTIMUS — синтез технологій, продуктивності та дизайну. Усі подрібнювачі Intimus® побудовані з міцних високоточних високопродуктивних компонентів, призначених для тривалого терміну експлуатації. Асортимент продукції охоплює всі вимоги, що пред'являються до повсякденного використання офісу, аж до високопродуктивних подрібнювальних машин, використовуваних для знищення класичних матеріалів відповідно до всіх активних вимогами законодавства, як-от DIN 66399 або NSA 02/01. Подрібнювачі intimus® мають різні функції, які роблять їх унікальними у зручності використання й ефективності роботи.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання. Він керується вручну за допомогою м'якої сенсорної мембранної клавіатури, коли папір вставляється в лоток, що подається.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Оптична або звукова індикація збою.
Повністю закрита пилозахисна рухома база із сумкою великої місткості для відходів подрібнення.
Знімний кошик можна повністю витягнути зі шредера на ковзній рамі для легкого видалення подрібненого матеріалу.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Опція: автоматична система змащення
Знищувачі документів INTIMUS виробляються на заводах компанії в Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Вага | 90 кг |
| Об`єм | 175 л |
| Довжина | 560 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Рівень секретності | 5 |
| Максимальна кількість аркушів | 9 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 52 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-7 / F-3 |
| Робоча ширина різання, мм | 405 |
| Потужність двигуна | 1.9 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 13.8 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 0.8x4.5 / 1.2x2.0 Digital Media |
| Допустимість канцскоб/скріпок | немає |
| DIN66399 | Р-7 (<5 кв. мм) |





