
Intimus 120 SC2 Stipe Cut Paper Shredder — це знищувач документів для великих організацій, яким потрібне комплексне рішення для знищення інформаційних носіїв. Intimus 120SC побудований з урахуванням вимог споживачів і обладнаний найкращими технологіями та високоякісними компонентами. Рішення Intimus 120SC спеціально розроблене для задоволення потреб організацій, яким потрібен єдиний шредер для цілих відділів. Він досить ефективний для одночасного задоволення потреб кількох людей і, у такий спосіб, є ідеальним подрібнювачем документів для відряджених застосунків. Національні та прівні установи, корпоративний сектор можуть використовувати цей шредер у своїх поточних завданнях подрібнення документів. Шредер також забезпечує знищення електронних носіїв інформації, як-от пластик-карти, CD/DVD-Disc, FloppyDisc за допомогою окремого різального блока зі збиранням відходів в окремий контейнер, що неабияк зменшує навантаження на основний різальний блок для паперових носіїв.
Intimus 120 SC забезпечує подрібнення документів до формату А3, маючи робочу ширину різання 310 мм, що важливо для відрядженого застосування та неабияк підвищує продуктивність апарата під час одночасного різання до 31 аркушів паперу.
Intimus 120 SC робить подрібнення документів дивовижно інтуїтивно зрозумілим із його функціями керування. Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Для зручності використання Intimus 120SC обладнаний елементом i-Control, який пропонує простий у використанні спосіб передавання команд цьому подрібнювачу. Він має всі необхідні варіанти, представлені в інтуїтивно зрозумілому вигляді на комбінованій панелі керування.
Датчик динамічного навантаження DLS встановлений у блоці живлення Intimus 120 SC, який інформує користувачів про навантаження на подрібнювач у режимі реального часу за допомогою світлової індикації різного кольору типу "світлофор". Ця інформація має вирішальне значення для запобігання зам'яттю, оскільки перевантаження є основною причиною частого заклинювання в подрібнювачах документів.
Щоб користувачі інформувалися про стан шредера Intimus 120 SC, на передній панелі входять індикатори підсвітки стану очікування, повний кошик, відчинення дверей і зам'яття паперу.
Професійні подрібнювачі INTIMUS — синтез технологій, продуктивності та дизайну. Усі подрібнювачі Intimus® побудовані з міцних високоточних високопродуктивних компонентів, призначених для тривалого терміну експлуатації. Асортимент продукції охоплює всі вимоги, що пред'являються до повсякденного використання офісу, аж до високопродуктивних подрібнювальних машин, використовуваних для знищення класичних матеріалів відповідно до всіх активних вимогами законодавства, як-от DIN 66399 або NSA 02/01. Подрібнювачі intimus® мають різні функції, які роблять їх унікальними у зручності використання й ефективності роботи.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання. Він керується вручну за допомогою м'якої сенсорної мембранної клавіатури, коли папір вставляється в лоток, що подається.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Оптична або звукова індикація збою.
Повністю закрита пилозахисна рухома база із сумкою великої місткості для відходів подрібнення.
Знімний кошик можна повністю витягнути зі шредера на ковзній рамі для легкого видалення подрібненого матеріалу.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Опція: автоматична система змащення
Знищувачі документів INTIMUS виробляються на заводах компанії в Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Вага | 46 кг |
| Об`єм | 120 л |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Intimus |
| Максимальна кількість аркушів | 31 шт. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 2 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 57 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-2 / O-1 / T-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 310 |
| Потужність двигуна | 1.8 кВт |
| Тип різання | поздовжній |
| Швидкість різання, м/хв | 7.2 |
| Інформаційний носій | Plastic card, папір, CD/DVD Disc, Floppy Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 3,8 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-2 |









