У будь-якій організації, яка відправляє або отримує пакети, згодом накопичуються використані короба з гофрокартону. Цей пакувальний матеріал зручний і міцний, але що відбувається після його закінчення терміну експлуатації. Апарати з перероблення пакувальних матеріалів Intimus® PacMaster забезпечують унікальний тип рециркуляції гофрованої картонної тари: вони перетворюють гофровані картонні коробки на цінні набивні матеріали та наповнювач для паковання.
Подрібнювач пакувальних матеріалів PACMASTER S виробляє високоякісний пакувальний матеріал — безплатний, економний і надійний: PACMASTER перетворює картонну коробку на «вільний» великий об'єм набивних матів для пакування найчутливіших до пошкодження товарів для делікатного перевезення. Дорожня утилізація використаних картонних коробок більше не потрібна. Подрібнювач промислового класу INTIMUS PACMASTER S використовується для перероблення гофро-картону та отримання м'яких пакувальних матів (килимків) унаслідок одного проходу вихідного матеріалу. Наповнювачі, що виходять, забезпечують надійний захист під час транспортування — навіть для чутливих і важких вантажів. Ці практичні апарати для виробництва наповнювачів швидко окупаються в будь-яку організацію, яка регулярно отримує та відправляє пакети.
Ручне керування увімкненням/вимкненням. Автоматика гарантує максимальну безпеку експлуатації.
Потужний електромотор забезпечений автоматичним термоблокуванням, що забезпечує захист мотора від перевантаження і перегрівання.
Корпус із металу, встановлений на роликах для гнучкого використання в різних приміщеннях.
Опція: доступний адаптер для під'єднання системи пилооочищення на основі промислового пилососа.
Як варіант, цей подрібнювач із технологією Vario-Speed. Ця концепція приводу оптимізує робочу швидкість залежно від навантаження. Завдяки цьому шредер може експлуатуватися за загальнодоступного однофазного живлення 230 В (Модель PacMaster VS- Vario-Speed).
Професійні подрібнювачі інформаційних носіїв intimus® — синтез технологій, продуктивності та дизайну. Усі подрібнювачі intimus® побудовані з міцних високоточних інженерних високопродуктивних компонентів, призначених для тривалого терміну експлуатації за інтенсивного використання та великих обсягів подрібнюваних матеріалів. Асортимент продукції intimus® охоплює всі вимоги щоденного використання в офісі та до машин із високим ступенем безпеки та продуктивності. Подрібнювачі використовуються для знищення секретних матеріалів відповідно до всіх вимог чинного законодавства, як-от DIN 66399 або NSA 02/01.
Подрібнювачі intimus® мають різні конструктивні особливостями, які роблять їх унікальними у зручності використання й ефективності експлуатації.
Ця модель знищувача виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах у Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість аркушів | 2 шт. |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 68 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | 0 |
| Робоча ширина різання, мм | 425 |
| Потужність двигуна | 3.9 кВт |
| Тип різання | поздовжній |
| Швидкість різання, м/хв | 10.8 |
| Інформаційний носій | гофрокартон 3-х шаровий |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4,0х110 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | немає |
| Вага | 140 |



