Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER VZ14.00 / 4 (2х15) + 870 Baler являє собою комбінацію безпосередньо знищувача документів і автоматичного преса, що забезпечує формування тюка вагою до 60 кг. Використання преса значно зменшує обсяг відходів різання (до 70%), а також підвищує ступінь секретності за рахунок додаткового зминання частинок порізаного матеріалу. Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER VZ14.00 / 4 (2х15) + 870 Baler може використовуватися для подрібнення інформаційних носіїв на основі паперу в виробничих обсягах поліграф-комбінатів (знищення браку і виведеної з документообігу продукції).
Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER VZ14.00 / 4 (2х15) + 870 Baler забезпечує високу продуктивність знищення інформаційних носіїв (до 250 кг / год при подачі одночасно до 90 аркушів паперу щільністю 80г / м²), максимальний рівень безпеки і ергономіки роботи оператора по жорстким європейським стандартам і ступінь секретності (4 клас згідно DIN 32757 або Р-5 згідно DIN 66399). Поєднання високої продуктивності і секретності досягається завдяки застосуванню транспортера подачі, ріжучого блоку з розміром різання 6х50 мм і ріжучого блоку з розміром різання 2х15 мм, і системи автоматики, що управляє роботою апарату.
Знищуваний матеріал проходить дві стадії подрібнення: від первинного подрібнювача частинки розміром 6 х 50 мм падають на конвеєрну стрічку і транспортуються безпосередньо на вторинний ріжучий блок, який руйнує до 2 х 15 мм захисного подрібнювача.
Забезпечується автоматичний контроль первинного та захисного подрібнювача.
При цьому шредер і прес-підбирач працюють в тандемі.
Широкий аварійний стоп-бар приймального столу для негайного зупинення в надзвичайній ситуації забезпечує максимальну безпеку оператора.
Контроль рівня заповнення камери відходів різання.
Стиснення відходів пресом запускається автоматично.
Завантаження шредера може бути продовжена, в той час як прес-підбирач стискає матеріал.
Візуальний сигнал «заповнений тюк» і процес різання зупиняється
Вбудований автоматичний масляний живильник для подрібнювача
Опція: автоматичний масляний живильник
Дана модель знищувача документів виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах в Німеччині і Чехії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Максимальна кількість аркушів | 90 шт. |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1370 |
| Швидкість різання, м/хв | 14.4 |
| Рівень шуму, дБА | 74 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2x15 |
| Довжина | 3050 |
| Робочий цикл | безперервний |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 500 |
| Потужність двигуна | 8 кВт |
| Інформаційний носій | папір |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |





