Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 16.50 (6х50) може використовуватися для подрібнення інформаційних носіїв на основі паперу, картону, полікарбонату, ПВХ (персоналізовані та платіжні пластик-карти та тп), поліпропілену, персональних документів у складі ПВХ-обкладинок (паспорту, пропуску тощо) у виробничих об'ємах поліграф-комбінатів (зниження браку та виведеного з документообороту продукції).
Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 16.50 (6х50) забезпечує високу продуктивність знищення інформаційних носіїв (до 480 кг/год у разі подавання одночасно до 290 аркушів паперу щільністю 80 г/м2), максимальний рівень безпеки та ергономічності роботи оператора за жорстким європейським стандартам і ступінь секретності (3 клас ) знищення документів згідно з європейським стандартом DIN 32757. Поєднання високої продуктивності та секретності досягається завдяки застосуванню транспортера подавання, різального блока з розміром різання 6х50 мм і системи автоматики, що керує роботою апарата.
Ця модель знищувача виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах у Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1550 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Об`єм | 450 л |
| Довжина | 1950 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Максимальна кількість аркушів | 290 шт. |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 61 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / O-3 / T-3 / E-2 |
| Робоча ширина різання, мм | 500 |
| Потужність двигуна | 7.5 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 14.4 |
| Інформаційний носій | Plastic card, Floppy Disc, папір, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 6,0х50 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| Вага | 726 |
| DIN66399 | P-3 |

