Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 16.86 (6х50) являє собою комбінацію безпосередньо знищувача документів і автоматичного преса, що забезпечує формування пакунка вагою до 60 кг. Використання преса значно зменшує обсяг відходів різання (до 70%), а також підвищує ступінь секретності за рахунок додаткового зминання частинок подрібненого матеріалу. Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 16.86 (6х50)може використовуватися для подрібнення інформаційних носіїв на основі паперу, картону, полікарбонату, ПВХ (персоналізовані і платіжні пластик-карти і тп), поліпропілену, персональних документів у складі ПВХ-обкладинок (паспорта, пропуску і тп) у виробничих обсягах поліграф-комбінатів (знищення браку та виведеної з документообігу продукції).
Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 16.86 (6х50) забезпечує високу продуктивність знищення інформаційних носіїв (до 480 кг / год при подачі одночасно до 270 листів паперу щільністю 80г / м2), максимальний рівень безпеки та ергономічності роботи оператора з жорстким європейським стандартам і ступінь секретності ( 3 клас ) знищення документів згідно європейському стандарту DIN 32757. Поєднання високої продуктивності і секретності досягається завдяки застосуванню транспортера подачі ріжучого блоку з розміром різання 6х50 мм, і системи автоматики, керує роботою апарату. Конструктивна ширина апарату 800мм і несуча конструкція на роликах дозволяють безперешкодно перемістити його в приміщеннях різного призначення для досягнення максимальної мобільності застосування.
Дана модель знищувача виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах в Німеччині та Чехії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Максимальна кількість аркушів | 120 шт. |
| Рівень секретності | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2830 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Об`єм | 200 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1256 |
| Швидкість різання, м/хв | 14.4 |
| Рівень шуму, дБА | 61 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / O-3 / T-3 / E-2 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 6,0х50 |
| Довжина | 3420 |
| Робочий цикл | безперервний |
| DIN66399 | P-3 |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 500 |
| Потужність двигуна | 7 кВт |
| Інформаційний носій | Plastic card, Floppy Disc, папір, CD/DVD Disc |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |





