Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 14.95S (3,8х40) може використовуватися для подрібнення інформаційних носіїв на основі паперу, картону, полікарбонату, ПВХ (персоналізовані та платіжні пластик-карти тощо), поліпропілену персональних документів у складі ПВХ-обкладинок (паспорту, пропуску та тп) у виробничих об'ємах поліграф-комбінатів (зниження браку та виведеного з документообладнання продукції).
Знищувач документів промислового класу INTIMUS POWER 14.95S (3,8х40) забезпечує високу продуктивність знищення інформаційних носіїв (до 280 кг/год у разі подавання одночасно до 120 аркушів паперу щільністю 80 г/м2), максимальний рівень безпеки та ергономічності роботи оператора за жорсткими європейськими стандартами та ступінь секретності (3 клас ) знищення документів згідно з європейським стандартом DIN 32757. Поєднання високої продуктивності та секретності досягається завдяки застосуванню транспортера подавання, різального блока з розміром різання 3,8х40 мм і системи автоматики, що керує роботою апарата. Конструктивна ширина апарата 800 мм і несна конструкція на роликах дають змогу безперешкодно переміщати його в приміщеннях різного призначення для досягнення максимальної мобільності застосування.
Ця модель знищувача виробляється фірмою INTIMUS Int. GmbH (Німеччина) на заводах у Німеччині та Чехії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1650 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Об`єм | 200 л |
| Довжина | 1700 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 380 В |
| Виробник | Intimus |
| Максимальна кількість аркушів | 120 шт. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 68 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-4 / F-1 / O-3 / T-4 / E-3 |
| Робоча ширина різання, мм | 440 |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Швидкість різання, м/хв | 18 |
| Інформаційний носій | Plastic card, Floppy Disc, папір, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 3,8х40 |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| Вага | 443 |


