УНИЧТТІННЯ ІНФОРМАЦІОННИХ НУСЕЙ FLASH MEDIA НА РАБОЧЕМ МЕСТЕ
Цей унікальний продукт вимагає тільки стандартного офісного живлення 230 В, на відміну від промислових подрібнювачів, які потребують особливих вимог до електроживлення, виділених зон експлуатації вашого об'єкта через шум і пил. Наш FlashEx є продуктом «під'єднай та працюй» і може використовуватися на будь-якому робоче місце.
FlashEx має спеціально розроблену суцільну різальну головку, яка захоплює матеріал зі спеціально розробленими кігтями, як-от різальні циліндри, що тягнуть матеріал у пристрій. Він автоматично перевертає себе на товстіший матеріал доти, поки елемент не буде повністю зруйнований до частинок розміром відрізка 4x15 мм. FlashEx обладнаний системою автоматичною безпеки, що забезпечує абсолютну безпеку оператора, але водночас оператор все ж здатний спостерігати за руйнуванням через вікно перегляду. Операційний блок i-control гарантує простоту у використанні апарата та забезпечує повний контроль із боку оператора.
Intimus FlashEx — це єдиний безпечний і надійний спосіб захисту та знищення ваших чутливих мультимедійних і цифрових форматів на робочому місці в режимі реального часу, не маючи потреби зберігати його для тривалого збирання, збільшуючи ймовірність крадіжки даних. Зателефонуйте нам сьогодні для отримання докладнішої інформації про цей продукт і дозвольте нам поділитися нашим повним портфоліо продуктів із вами на нашій повній лінійці пристроїв для знищення різноманітних носіїв інформації.
Відповідні інформаційні носії
Диски SSD
Смартфони
Мобільні телефони
Мінітаблетка
USB-Sticks
Продуктивність пристрою забезпечує руйнування приблизно 100 мобільних телефонів і смартфонів, приблизно 500 USB накопичувачів, 1500 CD Disc
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Intimus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 3 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий цикл | безперервний |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | O-3 / T-4 / E-3 |
| Робоча ширина різання, мм | 165 |
| Потужність двигуна | 1.9 кВт |
| Тип різання | перехресний |
| Продуктивність | 500 USB Sticks, 100 Mobile Phones, 1500 CD Disc |
| Інформаційний носій | Mini Tablets, USB Sticks, Mobile/Smart Phones, Memory Cards, Plastic card, SSD Drives, Floppy Disc, CD/DVD Disc |
| Розмір фрагмента різання, мм | 4х15 |
| Вага | 116 |







