AGENT 1421.4Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності Р4 з фрагментом 5х16 мм.
AGENT 1115.4Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 220 мм, у разі одночасного порізування до 13 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою датчика старту. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Кошик із прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Місткість для відходів подрібнення об'ємом 21 літрів.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна кількість аркушів | 13 шт. |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 366 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Об`єм | 21 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість різання, м/хв | 2.7 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-4 / F-1 / O-3 / T-4 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 5x16 |
| Робочий цикл | 3/15 |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 220 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | Р-4 |




