
AGENT 1230.5Х Cross Cut Paper Shredder — це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізування документів із рівнем секретності Р5 з фрагментом 2х12 мм.
AGENT 1230.5Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 230 мм, за одночасного порізування до 12 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно вмикати та вимикати вручну: ці операції автоматизовані за допомогою світлового бар'єра. Затори знищувачного матеріалу також очищаються автоматично доак тільки щось застрягає в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і зам'ятий матеріал виштовхується назад.
Автоматичне увімкнення/вимикання через світловий бар'єр під час введення паперу в отвір подавання.
Автоматичний реверс у разі зам'яти паперу.
Повністю закрита пилозахисна рухома база з місткістю для відходів подрібнення об'ємом 30 літрів.
Кріпиться на роликах для гнучкого використання.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах у Китаї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна кількість аркушів | 12 шт. |
| Рівень секретності | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Висота | 605 мм |
| Вага | 13 кг |
| Об`єм | 30 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість різання, м/хв | 2.2 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2x12 |
| Робочий цикл | 12/45 |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 230 |
| Потужність двигуна | 0.325 кВт |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card, CD/DVD Disc |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |

