
AGENT 116Х Cross Cut Paper Shredder - це знищувач документів для персонального або офісного користування, забезпечує порізку документів з рівнем секретності 4 з фрагментом 2х10 мм.
AGENT 116Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 240 мм, при одночасній порізки до 14 аркушів паперу.
Цей шредер не потрібно включати і вимикати вручну: ці операції автоматизовано з допомогою світлового бар'єру. Затори знищуваного матеріалу також очищаються автоматичноак тільки щось застряє в лезах, робота цього подрібнювача автоматично припиняється, і загнутий матеріал виштовхується назад.
Автоматическое включение / выключение через световой барьер при вводе бумаги в отверстие подачи.
Автоматический реверс в случае замятия бумаги.
Полностью закрытая пылезащитная подвижная база с емкостью для отходов измельчения объемом 38 литров.
Крепится на роликах для гибкого использования.
Уничтожители документов AGENT производятся на заводах в Китае.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Рівень секретності | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 465 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Об`єм | 18 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість різання, м/хв | 2 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-5 / F-2 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 2x12 |
| Робочий цикл | 10/45 |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 221 |
| Потужність двигуна | 0.19 кВт |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-5 (<30 кв. мм.) |

