Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легендарна модель лічильника банкнот від компанії MAGNER (США) з найбільшим життєвим циклом на ринку банківського обладнання (понад 20 років) зі стабільною японською якістю виробництва забезпечить вам надійний перерахунок банкнот будь-яких валют із різною ступенем відтінкового ступеня. Стабільна робота із середніми обсягами перерахунку банкнот підійде для кас банків і підприємств різного сфер діяльності. Звільнене фасування, можливість вибору швидкості рахунку й ергономічний світлодіодний дисплей забезпечать зручну експлуатацію для широкого кола споживачів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна швидкість рахунку | 500 шт./хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид детекції | SD |
| Максимальна швидкість рахунку | 1500 шт./хв |
| Виробник | Magner |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування завантажувального бункера | верхнє |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Розташування завантажувального бункера | Верхнє |
| Система слистывания банкнот | ролико-фрикційна |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Зовнішній інтерфейс | немає |
| Виносний дисплей | немає |
| Контроль справжності банкнот | немає |
| Місткість подаючої/приймального бункера, банкнот | 500/150 |
| Допустимий розмір банкнот мін./макс., мм | 100х50/180х95 |
| Фасовка | Довільна +/-1 |
| Старт | Авто/Ручний |
| Підрахунок по номіналах | немає |

