


AGENT 007Х Cross Cut Paper Shredder - це знищувач документів для персонального або офісного користування, що забезпечує порізку документів з рівнем секретності Р3 з фрагментом 5х38 мм.
AGENT 007Х забезпечує подрібнення документів до формату А4, маючи робочу ширину різання 220 мм, при одночасній порізки до 7 аркушів паперу. Цей шредер не потрібно включати і вимикати вручну: ці операції автоматизовано за допомогою датчика старту. Затори знищуваного матеріалу також очищаються автоматично як тільки щось застряє в лезах, робота цього подрібнювача автоматично призупиняється, і застряглий матеріал виштовхується назад.
Кошик з прозорою вставкою на передній панелі забезпечує візуальний контроль за її заповнюваністю. Автоматичне включення / вимикання через світловий бар'єр при введенні паперу в отвір подачі. Автоматичний реверс у разі застрягання. Ємність для відходів подрібнення об'ємом 15 літрів.
Знищувачі документів AGENT виробляються на заводах в Китаї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна кількість аркушів | 7 шт. |
| Рівень секретності | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 356 мм |
| Вага | 3.78 кг |
| Об`єм | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість різання, м/хв | 2.3 |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Рівень секретності по DIN 66399 | P-3 / F-1 / O-2 / T-3 |
| Розмір фрагмента різання, мм | 5х38 |
| Робочий цикл | 2/40 |
| Тип різання | перехресний |
| Робоча ширина різання, мм | 220 |
| Інформаційний носій | папір, Plastic card |
| Допустимість канцскоб/скріпок | так |
| DIN66399 | P-3 |


